Stříkací láhev 250 ml, plastová, průhledná – SATRA

Stříkací láhev 250 ml, plastová, průhledná - SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA jednoduše můžete sehnat online za... více informací »
Stříkací láhev 250 ml
Značka: SATRA
172 Kč
Ověřit dostupnost
Stříkací láhev 250 ml, plastová, průhledná - SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA jednoduše můžete sehnat online za...

Stříkací láhev 250 ml, plastová, průhledná – SATRA od společnosti s výborným jménem SATRA jednoduše můžete sehnat online za příznivou cenu. Nádoba – láhev na kapaliny univerzální objem 0,25 litru, se zahnutou tryskou, plastová – SATRA SQZ/250Lahvička na přesné dávkování různých tekutin na vodní bázi, alkoholů, mýdla, lehkých a těžkých olejů, potravin atd. Použití např. pro naplnění autobaterie destilovanou vodou, přesné nakapání maziva na mazací body apod.Tekutina se dávkuje pouhým zmáčknutím láhve. Díky průsvitnému tělu je dobře vidět množství látky uvnitř, na boku je naznačená stupnice v mililitrech (ml) a tekutých uncích (fl oz).Vyrobeno z polyethylenu (PE): nádobka je lehká, pružná a odolná proti prasknutí.

Tento vynikající produkt Stříkací láhev 250 ml, plastová, průhledná - SATRA originál od značky SATRA jednoduše můžete získat u nás za nejnižší cenu. Na našich stránkách za 172 Kč.