Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12″ – 19″

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12" - 19" od top výrobce JMP můžete dostat aktuálně za... více informací »
Stojan na motorku převozní a parkovací
Značka: JMP
3 630 Kč3 945 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12" - 19" od top výrobce JMP můžete dostat aktuálně za...

Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12″ – 19″ od top výrobce JMP můžete dostat aktuálně za super peníze! Motostojan na převoz a parkování motocyklů, s uchycením za přední kolo, rozměr 12″ – 19″ – JMP 722.05.13Stojánek je určený pro převážení a uskladnění silničních motorek. S předním kolem se najede do nájezdu (tzv. kolébky), který se následně sklopí na druhou stranu. Tam je kolo upevněno do dalšího držáku. Motorka poté může být bezpečně převážena nebo zaparkována a nehrozí její pád.Dolní držák je nastavitelný ve 2, horní pak ve 3 směrech do hloubky. Zajištění je snadné a rychlé pomocí kolíku.

Tento vynikající produkt Stojan na motorku převozní a parkovací, uchycení předního kola, pro pneu 12" - 19" od dodavatele s dlouholetou historií JMP získáte u nás za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 3 630 Kč.