akulevne.cz

STANLEY SFMCV002B FatMax V20 aku vysavač

Tento výjimečný produkt STANLEY SFMCV002B FatMax V20 od značky s dobrým jménem STANLEY naleznete právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Momentálně k dispozici za 2 630 Kč.
EAN: 5035048724637
STANLEY SFMCV002B FatMax V20
Ověřit dostupnost
Značka: Stanley
2 630

Balení s SFMCV002B obsahuje

  • 1x filtr HEPA (H12)
  • 1x podlahová hubice
  • 1x štěrbinová hubice
  • 1x sací hadice (2,4 m)

Akumulátorový vysavač na mokré i suché sání Stanley FatMax V20 SFMCV002 s účinným HEPA filtrem (H12) se ideálně hodí pro flexibilní využití při úklidu pracoviště po výstavbě nebo renovaci a to bez hledání volné zásuvky. Model SFMCV002 je lehký a snadno přenositelný vysavač pro řemeslníky s nádobou o objemu 7,5 litrů a HEPA filtrem, který dokáže zachytit až 99,7% veškerého prachu a alergenů pro čistší a zdravější pracovní prostředí. Své uplatnění nalezne také funkce odfuku, která umožňuje snadné odstranění nečistot na těžko přístupných místech a nebo vysušení vlhkých podlah.

Aku vysavač Stanley FatMax V20

Akumulátorový vysavač SFMCV002 patří do řady nářadí Stanley s označením FatMax. Výrobky této řady představují vyšší třídu elektrického nářadí Stanley a jsou vhodné pro náročnější použití v řemeslném nebo dílenském prostředí.

Možnost mokrého i suchého sání

Aku vysavač Stanley FatMax V20 umožňuje bezpečné vysátí mokrých i suchých nečistot, čemuž napomáhá také účinný HEPA filtr (H12), který dokáže zadržet až 99,7% jemných prachových částic a zabránit jim úniku do venkovního vzduchu.

Praktický systém odfuku nečistot

Vysavač lze pohodlně využít také pro odstranění nečistot z hůře přístupných míst a to za pomocí systému odfuku. Vzduchový ventilátor pak lze využít například i pro vysušování vlhkých podlah.

Nádoba pro suché nečistoty a vodu

Aku vysavač SFMCV002 je vybavený sběrnou nádobou o objemu 7,5 litrů, kam lze snadno vysát a dočasně uložit suché nečistoty nebo vysátou vodu. Celý vysavač pak lze i s nádobou bezpečně přenášet díky horní neklouzavé rukojeti.

Varianta SFMCW220B bez příslušenství

Nabízená verze aku vysavače Stanley s produktovým označením SFMCV002B je dodávaná v holé variantě bez napájecího příslušenství. Při použití aku baterie V20 s kapacitou 4,0 Ah je udávaná výdrž na jedno nabití cca 28 minut.