akulevne.cz

Sada na opravu palivového potrubí auta, 95 dílů – ASTA

Tento designový produkt Sada na opravu palivového potrubí auta, 95 dílů - ASTA od značky s dlouholetou tradicí ASTA můžete dostat zrovna dnes skutečně výhodně! Nyní za 4 167 Kč.
EAN: 5903802805222
Sada na opravu palivového potrubí auta
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
4 167 4 960 Kč Sleva -15%

Sada na opravu palivového potrubí auta, 95 dílů – ASTA od odblíbeného výrobce ASTA pohodlně získáte bezpečně online za výhodné peníze. Spotřební materiál pro palivový systém vozidla, velká sada 95 dílů v plastovém kufru – ASTA A-95MFCSouprava nejčastěji používaných hadicových spojek a hadiček pro vedení paliva. Umožňuje výměnu poškozených či opotřebovaných částí potrubí vedení benzínu či na nízkotlaké částí vedení nafty u dieselových aut. Sada obsahuje:- 5x hadicová spojka samec 6,3 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 5/16“ (7,89 mm)- 3x hadicové spojka rovná 12 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 3/8“ (9,49 mm)- 2x nylonová trubka 10×340 mm- 5x hadicová spojka samec 9,49 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 10 mm- 6x nylonová trubka 8×340 mm- 5x hadicová spojka samec 9,89 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 12 mm- 2x nylonová trubka 6×340 mm- 5x hadicová spojka samec 11,8 mm- 3x hadicová spojka rovná 6,3 mm- 1x gumová hadice 2×200 mm- 5x hadicová spojka 8×7,5 mm- 3x hadicová spojka rovná 5/16“ (7,89 mm)- 3x gumová hadice 7,5×200 mm- 5x hadicová spojka 10×7,5 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 3/8“ (9,49 mm)- 12x hadicová spona 15-18 mm- 3x hadicová spojka – kolínko 6,3 mm- 3x hadicová spojka rovná 10 mm- 4x hadicová spona 17-20 mm