Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské W-profil, 280 mm – ASTA

Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské W-profil, 280 mm - ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA lze koupit tady a... více informací »
Rychloupínací kleště samosvorné
Značka: ASTA
530 Kč
Ověřit dostupnost
Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské W-profil, 280 mm - ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA lze koupit tady a...

Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské W-profil, 280 mm – ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA lze koupit tady a teď právě ve slevě! Rychloupínací samosvorné kleště „grip“, délka 280 mm, s čelistmi W-profilu pro karosářské práce – ASTA A-TW11Speciální nářadí se zajištěním pomocí šroubu a uvolněním pákou. Používá se např. při svařování, bodování a dalších pracích v autokarosářských nebo zámečnických dílnách. Díky extra délce jsou tyto kleště vhodné pro práci s většími díly.Kováno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, poniklovaný povrch.

Hodně prodávaný produkt Rychloupínací kleště samosvorné, klempířské W-profil, 280 mm - ASTA s osvědčenou značkou ASTA snadno najdete tady a teď právě ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 530 Kč.