Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od společnosti s předním postavením na trhu GEBOL získáte zde teď... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
729 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od společnosti s předním postavením na trhu GEBOL získáte zde teď...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks od společnosti s předním postavením na trhu GEBOL získáte zde teď právě v bezva akci. Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, velikost XL, balení 80 kusů – GEBOL Black Nitril 709632Kvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce.

Unikátní a oblíbený produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost XL, balení 80 ks s pečetí kvality od značky GEBOL jde koupit zde teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 729 Kč.