Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od společnosti GEBOL naleznete online za výprodejovou cenu. Ochranné... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
582 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od společnosti GEBOL naleznete online za výprodejovou cenu. Ochranné...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od společnosti GEBOL naleznete online za výprodejovou cenu. Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, velikost L, balení 80 kusů – GEBOL Black Nitril 709631Kvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce.

Unikátní a oblíbený produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, velikost L, balení 80 ks od top značky GEBOL získáte tady nyní za akční cenu! Nyní pořídíte od 582 Kč.