Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks

Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks od známé kvalitní značky GEBOL je k sehnání tady... více informací »
Rukavice nitrilové vysoce odolné
Značka: GEBOL
587 Kč
Ověřit dostupnost
Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks od známé kvalitní značky GEBOL je k sehnání tady...

Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks od známé kvalitní značky GEBOL je k sehnání tady nyní za skvělou cenu! Ochranné jednorázové rukavice, vysoce odolné proti protržení, různé velikosti v balení 80 kusů – GEBOL Black NitrilKvalitní rukavice pro práci v autoservisu, lakovně, dílně, pro průmysl ale i domácnost a mnohá další místa. Konečky prstů mají texturovaný povrch, díky čemuž se uchopený předmět drží pevněji. Manžeta s válcovaným okrajem rukavici pevně drží na zápěstí a brání jejímu nechtěnému stažení.Neobsahují latex, takže jsou vhodné i pro alergiky.Univerzální – lze nosit na levé i pravé ruce.

Diskontní produkt Rukavice nitrilové vysoce odolné, jednorázové, různé velikosti, balení 80 ks od skvělého a známého výrobce GEBOL pohodlně získáte tady a teď napořád výhodně. Právě teď jen za 582 Kč.