Refraktometr – tester elektrolytu a chladicí kapaliny – SATRA

Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od této skvělé značky SATRA snadno můžete získat u nás za zcela... více informací »
Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA
Značka: SATRA
745 Kč
Ověřit dostupnost
Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od této skvělé značky SATRA snadno můžete získat u nás za zcela...

Refraktometr – tester elektrolytu a chladicí kapaliny – SATRA od této skvělé značky SATRA snadno můžete získat u nás za zcela nejnižší cenu! Tester kvality provozních kapalin auta – refraktometr, v plastové kazetě s příslušenstvím – SATRA S-AFTMnohostranné – univerzální využití: přístrojem je možné určit kvalitu elektrolytu v akumulátoru, teplotu tuhnutí chladících kapalin na bázi propylenglykolu nebo ethylenglykolu a teplotu tuhnutí kapalin do ostřikovačů.Dodáváno s pipetou na nabrání zkoumané kapaliny a čisticí kartáček.Refraktometr je vyroben z mosazi, kryt z hliníku. Měřicí stupnice je vygravírovaná (vyrytá).

Velmi prodávaný výrobek Refraktometr - tester elektrolytu a chladicí kapaliny - SATRA od známého předního výrobce SATRA pohodlně získáte právě teď v nabídce v akci. Ceny od 745 Kč.