Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel – SATRA

Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA originál od značky SATRA jednoduše můžete sehnat online ve slevě!... více informací »
Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA
Značka: SATRA
1 589 Kč1 672 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA originál od značky SATRA jednoduše můžete sehnat online ve slevě!...

Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel – SATRA originál od značky SATRA jednoduše můžete sehnat online ve slevě! Sada přípravků pro seřízení vstřikovacího (vysokotlakého) čerpadla diesel, 10 dílů v plastovém kufříku – SATRA S-X2706Určeno pro nastavení úhlu předstihu vstřikování čerpadel značek Bosch, Lucas, Nippon a Denso. Hodnoty se zobrazují na úchylkoměru ovládaném pomocí držáku montovaného do válce. Ve vozidlech značek: Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Renault, Rover, Iveco, Mitsubishi, Nissan, Isuzu a dalších.

Kvalitní a oblíbený výrobek Přípravky na nastavení vstřikovacích čerpadel diesel - SATRA od výrobce se zárukou kvality SATRA jednoduše naleznete právě zde za příznivou cenu! Aktuálně v akci za 1 589 Kč.