akulevne.cz

Přípravek pro demontáž aretačních pružin brzdových čelistí – ASTA

Designový výrobek Přípravek pro demontáž aretačních pružin brzdových čelistí - ASTA od značky s dobrým jménem ASTA jde koupit u nás opravdu levně. V akci za cenu 215 Kč.
EAN: 5901832956402
Přípravek pro demontáž aretačních pružin brzdových čelistí - ASTA
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
215

Přípravek pro demontáž aretačních pružin brzdových čelistí – ASTA od společnosti s úžasnou pověstí ASTA můžete dostat zde nyní za mimořádně nízkou cenu! Nástroj na demontáž aretačních pružiny brzdových čelistí, délka 240 mm – ASTA A-STBUmožňuje snadné a rychlé vyjmutí brzdové pružiny bez poškození ostatních komponent.Použití především pro vozidla značek Volkswagen, Škoda, Opel a Renault, ale i dalších.Určeno pro průměr talíře 14–20 mm.Délka: 240 mmPrůměr 34 mm