Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od značky s dobrým jménem Ferdus jde sehnat v naší aktuální nabídce se... více informací »
Odsávačka na kapaliny manuální
Značka: Ferdus
1 210 Kč
Ověřit dostupnost
Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od značky s dobrým jménem Ferdus jde sehnat v naší aktuální nabídce se...

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od značky s dobrým jménem Ferdus jde sehnat v naší aktuální nabídce se slevou! Odsávací pumpička na olej a provozní kapaliny auta, ruční, nádoba 1000 ml – Ferdus 25.05Odsávačka na použitý motorový olej, nekorozivní maziva a další kapaliny v autě (brzdová kapalina, servooleje, motorová nafta atd.) s manuálním pohonem. Určena pro snadné a rychlé vysátí tekutiny.Umožňuje odsátí do sběrného zásobníku nebo přepuštění do jiné nádoby pomocí delší hadičky. Sběrnou nádobu je možno libovolně odšroubovat a obsah vylít.Snadná orientace při práci: zásobník má stupnici pro snadnou kontrolu množství odsáté tekutiny.Dodáváno s odsávací hadičkou s uzávěrem (průměr 13 mm, délka 370 mm) a výtlačnou hadičkou (průměr 15 mm, délka 150 mm). Technické parametry:- objem zásobníku: 1 l- pohon: ruční- funkce: odsávání- hmotnost: 0,55 kg Upozornění: nesmí se používat pro látky jako benzín apod.!

Akční a ve slevě kousek Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od výrobce Ferdus můžete najít ještě dnes v bezva akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 210 Kč.