akulevne.cz

NAREX EBU 125-14 CE úhlová bruska s regulací

Nejprodávanější kus NAREX EBU 125-14 CE úhlová pocházející od značky NAREX lze nakoupit zrovna dnes výhodně. Aktuálně v akci za 4 990 Kč.
EAN: 8590163889106
NAREX EBU 125-14 CE úhlová
Ověřit dostupnost
Značka: Narex
4 990

Balení s EBU 125-14 CE obsahuje

  • 1x přídavné držadlo
  • 1x klíč na upínací matici
  • 1x příruba a upínací matice
  • 1x ochranný kryt pro broušení

Úhlová bruska Narex EBU 125-14 CE s výkonným 1400W motorem a multifunkční digitální elektronikou s širokou škálou pokročilých funkcí od omezení rozběhového proudu (Softstart), tepelné a proudové ochrany, ochrany pro nechtěnému zapnutí (při výpadku elektrické sítě) až po systém udržení konstantních otáček při vysokém zatížení. Velkou předností tohoto modelu je především možnost nastavení odpovídajících otáček, které umožňuje využít brusku pro širší škálu pracovních činností.

Regulace rychlosti otáček

Model brusky s označením EBU 125-14 CE je oproti verzi EBU 125-14 C vybaven regulačním kolečkem, které umožňuje nastavení optimálních otáček v závislosti na druhu materiálu a charakteru práce. Nastavení otáček přijde vhod například při práci s nerezovou ocelí. Nastavení nižších otáček se velmi dobře hodí také při leštění a broušení kamene.

Pokročilá ochrana vinutí

Sintrovaná (spékaná) ochranná
vrstva na vinutí statorového svazku,
doplněná navíc o silikonový ochranný
kryt konektorů, chrání stator a konektory
proti hromadění a abrazivním účinkům
vodivého prachu, čímž předchází vzniku
zkratu a následným výpadkům stroje. Bruska EBU 125-14 CE je navíc také vybavená ochrannou mřížkou na vinutí rotorového svazku, která vytváří dokonalou ochranu
proti abrazivnímu a vodivému kovovému
prachu a zásadním způsobem
prodlužuje životnost.

Tepelná a proudová ochrana

Tepelná ochrana průběžně monitoruje provozní teplotu a chrání motor před přehřátím. Proudová ochrana také chrání stroj proti spálení a obsluhu před poraněním při zablokování nástroje v materiálu (funkce bezpečnostní spojky). Pro bezpečí a jistotu při práci v případě náhlého přerušení dodávky proudu je bruska vybavená také ochranou proti opětovnému zapnutí.

Konstantní elektronika a Softstart

Úhlová bruska EBU 125-14 CE je vybavená omezovačem rozběhového proudu, který napomáhá šetrnému uvedení
stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček. Při zahájení práce tak nedochází k nežádoucímu trhnutí stroje. Pro udržení maximálního výkonu je bruska vybavená také konstantní elektronikou, která hlídá optimální otáčky i při větším zatížení.