akulevne.cz

NAREX CBU 125 Set (2x4Ah) aku úhlová bruska

Tento exkluzivní výrobek NAREX CBU 125 Set (2x4Ah) aku úhlová originál od značky NAREX jednoduše pořídíte zde trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 4 490 Kč.
EAN: 1234567891234
NAREX CBU 125 Set (2x4Ah)
Ověřit dostupnost
Značka: Narex
4 490
Ukázka řezání kovu s flexou CBU 125

CBU 125 (Set)

  • 1x přídavné držadlo AH M8
  • 1x příruba a upínací matice
  • 1x klíč pro upínací matici
  • 1x ochranný kryt
  • 2x aku (4,0 Ah)
  • 1x nabíječka

Akumulátorová úhlová bruska Narex CBU 125 z produktové řady Camouflage je ideální pro všechny univerzální práce v různých oblastech. Model úhlové brusky CBU 125 zvládne nejen broušení a řezání ocelových konstrukčních prvků, ale je vhodný také například pro
odstraňování starých nátěrů, úpravu stavebních materiálů nebo řezání keramiky. Velkou výhodu představuje také moderní Brushless motor se zvýšenou životností. Verze „Set“ je dodávaná s akumulátory a nabíječkou.

Produktová řada Camouflage

Produktová řada Narex Camouflage představuje ucelený systém akumulátorového nářadí ve speciálním kamuflážovaném designu speciálně určeným pro práce ve venkovním prostředí – pro napájení veškerého nářadí této řady lze využít jediný akumulátor, který je součástí tohoto setového balení a další nářadí tak lze zakoupit již bez příslušenství.

Pro všestranné práce v exteriéru

Společně s vhodným příslušenstvím lze nářadí využít například k přesnému řezání kovových trubek a profilů, zabroušení svarů, začištění hran a okrajů, odstranění barvy a koroze, ale i k řezání a broušení betonu, kamenů nebo obkladů.

Úzké tělo dobře padnoucí do ruky

Dobře vyvážená konstrukce s obvodem těla pouhých 145 mm skvěle padne do ruky a dobře se drží i při různých úchopech. Komfortnímu pocitu při broušení nebo řezání napomáhá také příjemně pogumovaný povrch brusky.

Moderní řídicí a monitorovací prvky

Bezuhlíková technologie motoru (Brushless) a pokročilé elektronické řídící prvky zajišťují modelu CBU 125 dlouhou životnost a výrazně delší provozní dobu na jedno nabití aku baterie. Optimalizované vedení vzduchu zajišťuje také dokonalé chlazení.