akulevne.cz

NAREX ASR 200-3SB Basic aku rázová utahovák (verze bez aku)

Tento žádaný produkt NAREX ASR 200-3SB Basic aku rázová od značky s dobrým jménem NAREX jednoduše naleznete zde nyní až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 5 190 Kč.
EAN: 1234567891234
NAREX ASR 200-3SB Basic (verze bez aku) 20V
Ověřit dostupnost
Značka: Narex
5 190

Balení s ASR 200-3SB obsahuje

  • 1x opasková spona (BH-JST 20)
  • 1x přechod. adaptér (AD-ASR 14)

Akumulátorový rázový utahovák Narex ASR 200-3SB s možností elektronické regulace výkonu představuje ideální nástroj pro všestranné využití v montážních nebo opravárenských provozech. Model ASR 200-3SB je poháněný výkonným bezuhlíkovým motorem s moderními řídícími prvky, které významně snižují spotřebu energie z akumulátoru a zároveň zabraňují přetížení nebo přehřátí nářadí při provozu. Nabízená varianta s označením „Basic“ (65405311) je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky.

Výkonný bezuhlíkový motor

Sdružený ALL-IN-ONE koncept bezuhlíkového motoru rázového utahováku ASR 200-3SB s integrovanou řídící jednotkou účinněji monitoruje provozní údaje a významně prodlužuje celkovou životnost motoru – díky bezkomutátorovému motoru odpadají také problémy s opotřebováním komutátoru, jiskřením nebo přehříváním.

Elektronická regulace výkonu

Elektronická regulace utahovacího výkonu rozšiřuje možnosti efektivního použití, prodlužuje výdrž akumulátoru a šetří motor. LED indikátor s dotykovým panelem umožňuje výběr ze tří výkonnostních režimů. Rázový utahovák ASR 200-3SB je vybaven také automatickým režimem (Auto Mode), který umožňuje přechod od pomalých otáček do maxima pro šetrné navedení šroubu, vrutu nebo samořezného šroubu do materiálu a jeho následné rychlé dotažení.

Verze bez akumulátoru a nabíječky

Nabízená varianta s označením BASIC (65405311) je dodávaná v základní verzi bez akumulátoru a nabíječky v kartonové krabici. Tato nabídka je nejvhodnější pro zákazníky, kteří již vlastní akumulátor z jiného typu 20V aku nářadí Narex. Součástí balení je také nárazuvzdorná PUZZLE-vložka pro okamžité uložení stroje do systaineru T-Loc.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

NAREX u modelu ASR 200-3SB nabízí možnost nadstandartní 3leté záruky a to včetně akumulátorů. Pro prodloužení záruky stačí pouze do 30 dnů od zakoupení zaregistrovat nářadí na oficiálních stránkách výrobce (narex.cz).