akulevne.cz

METABO WE 19-125 Q M-Brush úhlová bruska

Akční a ve slevě výrobek METABO WE 19-125 Q M-Brush od top značky METABO snadno pořídíte u nás nyní za výprodejovou cenu. Ceny již od 5 480 Kč.
EAN: 4061792224773
METABO WE 19-125 Q M-Brush
Ověřit dostupnost
Značka: Metabo
5 480
Úhlová bruska METABO s technologií M-Brush

WE 19-125 Q M-Brush

  • 1x prachový filtr
  • 1x ochranný kryt
  • 1x podpěrná příruba
  • 1x upínací matice M-Quick
  • 1x rukojeť VibraTech (MVT)

Úhlová bruska Metabo WE 19-125 Q M-Brush s extrémně výkonným motorem typu Marathon (1900 W) a technologií M-Brush se zvýšenou životností uhlíkovým kartáčů představuje dokonale přizpůsobené nářadí pro náročné použití. Vysoký výkon motoru s dostatečnou rezervou a elektronika Tacho-Constamatic (TC) zaručují konstantní výkon i při velmi náročném využití.

Trojnásobná životnost uhlíků M-Brush

Nová technologie M-Brush nabízí až trojnásobnou životnost uhlíkových kartáčků po celou životnost nářadí. Odpadá tak nutnost pravidelného servisu a výměny uhlíků – pro uživatele to znamená levnější provoz bez odstávek na udržbu.

Výkon motoru pro průmyslové využití

Úhlovou brusku WE 19-125 Q M-Brush pohání výkonný motor typu Marathon s patentovanou ochranou proti prachu, který nabízí dostatečnou rezervu i při vysokém zatížení – až o 20 % vyšší přetížitelností a o 50 % vyšší točivý moment.

Bezpečnostní spojka a plynulý rozběh

Pro zvýšenou bezpečnost je nářadí vybavené elektronickou ochranou proti přetížení/opětovnému spuštění a plynulým startem. V případě zablokování kotouče je bruska vybavená také mechanickou bezpečnostní spojkou Metabo S-automatic.

Upínání M-Quick a antivibrační rukojeť

Systém Metabo M-Quick a rychloupínací matice umožňuje rychlou výměnu kotouče bez použití nářadí. Úhlová bruska Metabo 125mm (613105000) je dodávaná také s nízkovibrační pomocnou rukojetí typu VibraTech (MVT).

Možnost prodloužení záruky (36 měsíců)

Výrobce Metabo nabízí při zakoupení elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení úhlovou brusku zaregistrovat na oficiálních stránkách Metabo.