akulevne.cz

Klíny na demontáž čalounění, šířka 22, 30 a 60 mm, plastové, sada 3 ks – ASTA

Designový kousek Klíny na demontáž čalounění, šířka 22, 30 a 60 mm, plastové, sada 3 ks - ASTA od populární značky ASTA je k získání u nás teď extra výhodně! Momentálně v akci za 511 Kč.
EAN: 9920031000194
Klíny na demontáž čalounění
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
511 538 Kč Sleva -5%

Klíny na demontáž čalounění, šířka 22, 30 a 60 mm, plastové, sada 3 ks – ASTA od dodavatele s dobrým jménem ASTA získáte právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Klíny na demontáž čalounění interiéru auta ASTA AH-4110724Sada 3 kusy obsahuje nářadí šířek: 22, 30 a 60 mmKlín šířky 22 mm má na konci vidličku pro demontáž příchytek.Určeno pro snadnou a rychlou demontáž čalounění, dveřních výplní, příchytek atd. bez rizika poškození okolí.Vyrobeno z pevného plastu – přípravky jsou odolné a šetrné k demontovanému materiálu, zároveň ale mají dlouhou životnost.