Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální – ASTA

Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA můžete... více informací »
Kleště na spony a konektory palivového potrubí
Značka: ASTA
1 030 Kč
Ověřit dostupnost
Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA můžete...

Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální – ASTA od výrobce s mnohaletou tradicí ASTA můžete koupit zde teď za super cenu. Speciální nástroj – kleště na spojky (konektory) a spony na hadicích vedení paliva, s otočnými čelistmi – ASTA A-FL956HPoužití např. při výměně palivového filtru apod. Díky nastavitelným otočným čelistem umožňují práci i ve velmi špatně přístupných či stísněných místech.Kvalitní konstrukce: kovové tělo, pružina drží kleště automaticky rozevřené. Např. pro vozidla značek: Alfa-Romeo, Audi, BMW, Fiat, koncern GM (Chevrolet, Cadillac, Pontiac, Buick, Oldsmobile), Chrysler, Lancia, Lexus, Mercede-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Vauxhall atd.

Tento žádaný výrobek Kleště na spony a konektory palivového potrubí, otočné čelisti, univerzální - ASTA originál od výrobce ASTA jde pořídit nyní pořád výhodně. V současnosti za 1 030 Kč.