Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální – JONNESWAY AR060008

Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 od dodavatele zboží JONNESWAY lze získat právě zde za... více informací »
Kleště na manžetové a hadicové spony
Značka: JONNESWAY
600 Kč
Ověřit dostupnost
Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 od dodavatele zboží JONNESWAY lze získat právě zde za...

Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální – JONNESWAY AR060008 od dodavatele zboží JONNESWAY lze získat právě zde za výhodnou cenu. Kleště na stahovací spony manžet na poloosách a hadicích systému Oetiker, kovové – JONNESWAY AR060008Speciální nástroj pro přesné dotažení spon na ochranných manžetách náprav (např. na homokinetických kloubech, tzv. homokineťácích), na vedení palivového či chladicího systému atd. Zvláštní čelisti zabraňují při správném použití deformaci tzv. domečku.Nezbytné např. pro servis vozů značek Audi, BMW, Chrysler, Ford, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Volkswagen, koncern GM atd.Kvalitní provedení: kovové tělo a bytelné čelisti.

Unikátní produkt Kleště na manžetové a hadicové spony, univerzální - JONNESWAY AR060008 od přední společnosti JONNESWAY jde sehnat bezpečně online za outletovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 600 Kč.