Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml – Petec

Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml - Petec od přední značky Petec snadno můžete najít v aktuální nabídce napořád... více informací »
Karosářské těsnění/lepidlo černé
Značka: Petec
254 Kč
Ověřit dostupnost
Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml - Petec od přední značky Petec snadno můžete najít v aktuální nabídce napořád...

Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml – Petec od přední značky Petec snadno můžete najít v aktuální nabídce napořád výhodně. Jednokomponentní karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota, vytvrzení vzdušnou vlhkostí, černá barva, kartuše 310 ml (356 g)– Petec 94730- vyniká vysokou elasticitou, objemovou stálostí, stabilitou vůči UV-záření a dokonalou přilnavostí na plechy (i lakované), železo, nerezocel, hliník, ABS, GFK, PUR-RIM, polykarbonát, měkký i tvrdý PUR, tvrdé PVC, dřevo, sklo, sklolaminát, keramiku atd.- hmota bez silikonu nestéká, rychle zasychá a vytvrzuje, po vytvrzení ji lze brousit, přelakovat všemi laky (také dvoukomponentními), není korozivní, hořlavá ani tixotropní, odolná proti zředěným kyselinám a louhům- používá se např. pro těsnění/lepení a tmelení spár, švů, viditelných spojů karosérií, v dílnách pro speciální úpravy vozů (autokarosářský tuning), při výrobě karavanů, lodí a kontejnerů, v řemeslné výrobě, ve stavebnictví (těsnicí práce na kovových konstrukcích) atd.,Parametry:- báze: polyuretan- spotřeba: 25 ml/m (při housence O 6 mm)- doba zpracovatelnosti: 10 – 15 min- doba vytvoření filmu/“kůže“: cca 1 – 3 h (v závislosti na teplotě a tloušťce)- vytvrzení: cca 4 mm za 24 h- mezní protažení: větší než 250 %- tvrdost: Shore A 40°- teplota pro zpracování: + 5 °C až + 40 °C- teplotní stabilita: – 40 °C až + 90 °CAplikace:Kontaktní plochy musí být pevné, suché, čisté bez mastnoty. Ochranná membrána v závitové části kartuše se tryskou propíchne. Tryska se potom šikmo seřízne, tak aby to odpovídalo šířce zaplňované spáry. Tryska se našroubuje na kartuši. Hmota se nanáší přímo z kartuše zpravidla ruční pistolí na kartuše nebo pomocí speciální pneumatické pistole, případně štětcem nebo stěrkou. Vrchní plocha nanesené hmoty se může uhladit navlhčenou stěrkou.

Hodně žádaný kus Karosářské těsnění/lepidlo černé, 310 ml - Petec od přední značky Petec můžete pořídit u nás právě za super peníze. Aktuálně v akci za 254 Kč.