akulevne.cz

GARDENA zahradní nůžky Premium BP 50

Nejprodávanější produkt GARDENA zahradní nůžky Premium od oblíbené značky GARDENA je k dispozici právě teď u nás za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 1 270 Kč.
EAN: 4078500870207
GARDENA 8702-20 zahradní nůžky Premium
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 270
Ukázka zastřihování větví s Premium BP 50

Premium BP 50

Zahradní nůžky Gardena Premium BP 50 (8702-20) jsou vysoce kvalitní zahradnické nůžky vyrobené z kvalitních materiálů (hliník, nerezová ocel) pro vysokou životnost. Vyměnitelné nože těchto profesionálních zahradních nůžek umožňují zvláště přesný střih květin, větviček a větví do průměru až 24 mm. Pomocí bezpečnostního zámku s jednoruční obsluhou lze navíc zahradnické nůžky Premium BP 50 snadno zajistit a bezpečně skladovat.

Profesionální nůžky špičkové kvality

Zahradnické nůžky Premium (8702-20) jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a hliník. Proto se ideálně hodí pro milovníky kvalitních stříhacích nástrojů s dlouhou životností.

Přesně broušený nůž z nerezové oceli

Přesně broušené nože umožňují přesné stříhání květin, větviček a větví. V případě potřeby je možné nože vyměnit. Díky seřiditelnému napětí nože lze navíc zahradnické nůžky snadno seřídit pro spolehlivý a přesný střih.

Ergonomická rukojeť a snadné skladování

Pohodlné rukojeti s měkkými prvky a dvěma uchopovacími pozicemi, které umožňují silné stříhání i rychlé odstřihování. Pomocí bezpečnostního zámku s jednoruční obsluhou lze nůžky také snadno zajistit a bezpečně skladovat.