akulevne.cz

GARDENA Sileno Life 1500 robotická sekačka

Tento unikátní produkt GARDENA Sileno Life 1500 od dodavatele zboží GARDENA máte možnost koupit tady za báječnou cenu! Pouze nyní za 37 568 Kč.
EAN: 4078500060660
GARDENA 15108-32 Sileno Life 1500 robotická
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
37 568
Popis produktu
Robotická sekačka Gardena SILENO 1500

SILENO life 1500

  • 1x vymezovací obvodový kabel – 250 m
  • 1x sada upevňovacích kolíků (300 ks)
  • 1x nabíjecí stanice s příslušenstvím

Robotická sekačka SILENO life (15108-32) představuje jednu z nejvýkonnějších automatických sekaček v nabídce výrobce GARDENA. Výkonná robotická sekačka s širokým záběrem 22 cm je uzpůsobená pro efektivní péči o trávník na ploše zahrady o rozměru až 1500 m2. Model 15108-32 lze také jednoduše propojit s mobilní aplikací Gardena Bluetooth a využít pokročilou sadu funkcí. Díky silnému pohonu zadních kol je sekačka schopná vyrovnat se i s nerovným terénem se sklonem až 35 %.

Ideální pro větší a komplexní trávníky

Automatická sekačka Gardena Sileno life 1500 (15108-32) poseká travnaté plochy až do rozlohy 1500 metrů čtverečních zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládne i úzká místa a těsné pasáže a nabíjecí stanici je tak možné umístit v podstatě kdekoliv. Díky funkci sečení na místě a funkci sečení ve spirále je model SILENO life ideální i pro sečení na těžko přístupných místech, například pod trampolínou nebo zahradním nábytkem.

Instalace s programovacím asistentem

Programovací asistent uživatele provede intuitivní nabídkou a po zadání velikosti trávníku a preferovaných časů kosení nezávisle vypočítá plán sečení, podle kterého bude autonomní sekačka pracovat. Aplikace GARDENA Bluetooth® vás intuitivně provede úvodní instalací krok za krokem a vaše robotická sekačka nastaví optimální plán.

Bezpečný provoz bez rušení sousedů

Ohraničující vodič určuje oblast sečení flexibilně a spolehlivě – zajišťuje, aby robotická sekačka sekala pouze určené oblasti. Vysoce citlivé senzory kolize zajišťují bezpečný provoz bez nehod nebo poškození zahrady. Po nadzvednutí sekačky způsobí další sada senzorů okamžité zastavení nožů, čímž zabrání jakémukoliv zranění. Díky mimořádně tichému motoru má model Life také nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě – pouhých 57 dB (A).

Automatické sečení podle počasí a terénu

Moderní senzor mrazu detekuje teploty blízké bodu mrazu a pozastaví plán sečení, aby chránil trávník. Tuto funkci lze také zapnout nebo vypnout pomocí aplikace GARDENA Bluetooth. Funkce SensorControl také automaticky upravuje dobu sečení podle růstu trávy. Pomocí
funkce SensorControl lze nastavit, jak často bude přístroj sekat trávu, přičemž k dispozici jsou 3 úrovně
frekvence: Nízká, Střední a Vysoká – čím vyšší je
frekvence, tím citlivější je výrobek na růst trávy