akulevne.cz

GARDENA sběrné hrábě na trávu (Combisystem)

Tento výjimečný kus GARDENA sběrné hrábě na trávu originál od výrobce GARDENA můžete získat právě nyní za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 616 Kč.
EAN: 4078500338103
GARDENA sběrné hrábě na
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
616

S hráběmi na trávu z řady Gardena combisystem lze snadno čistit trávník od travních odřezků a listů. Výhodou je, že při hrabání zůstává tráva a listí ve sběrné liště. Hrábě mají šířka 60 cm a lze je nasadit na všechny násady z řady Combisystem.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Sběr trávy rychle a efektivně

Díky pevným hrotům a pracovní šířce 60 můžete pracovat rychle a efektivně. Při hrabání navíc zůstávají travní odřezky a listy ve sběrné liště, čímž šetří čas a zbytečnou námahu obsluhy.

Spolehlivá odolnost vůči korozi

Sběrné hrábě z řady Gardena Combisystem 3381-20 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro optimální ochranu produktu proti korozi a zvýšenou životnost.