akulevne.cz

GARDENA RollUp S zahradní naviják s hadici 11mm (15m)

Super výrobek GARDENA RollUp S zahradní naviják s hadici od dodavatele se skvělou pověstí GARDENA získáte v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena od 3 570 Kč.
EAN: 4078500051958
GARDENA 18604-20 RollUp S zahradní naviják s
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
3 570
Popis produktu

Mobilní box na hadici GARDENA RollUp S (18604-20) je velmi praktický nástroj pro zavlažování a uskladnění zahradní hadice bez nutnosti fixace na konkrétní místo. Díky zemnícímu hrotu boxu lze naviják umístit v libovolné části zahrady a jednoduše přemísťovat dle potřeby.

Snadné navíjení bez zamotávání

Hadice v boxu RollUp se automaticky zafixuje na místě v požadované délce díky praktickým krátkým uzamykacím bodům. Lehkým zatažením za hadici lze zámek snadno uvolnit a rovnoměrně navinout pomocí pružiny.

Libovolné umístění na ploše zahrady

Zahradní box na hadici RollUp lze umístit kdekoliv na zahradě a otáčet o 360°. Díky této funkci lze s hadicí dosáhnout bez problému do každého koutu zahrady a zajistit tím i maximální volnost pohybu.

Odolnost vůči UV-záření a mrazu

Box na hadici je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření i mrazu díky použitým materiálům. Proto je možné jej používat během všech čtyřech ročních obdobích.

Připraveno k okamžitému použití

Mobilní box na hadici RollUp S je dodávaný s nástěnným držákem, zavlažovací hadicí, flexibilní připojovací hadicí, všemi potřebnými díly Original GARDENA systému a postřikovačem se dvěma různými možnostmi rozprašovacího paprsku.

Balení s RollUp S obsahuje

  • 1x zahradní hadice 15 m
  • 1x spojovací hadice
  • 1x zemnící hrot
  • 1x postřikovač