akulevne.cz

GARDENA řezací hrábě 2v1 (Combisystem)

Velmi oblíbený produkt GARDENA řezací hrábě 2v1 od populárního výrobce GARDENA je k dostání zrovna dnes v bezva akci! Zrovna nyní za cenu 789 Kč.
EAN: 4078500339209
GARDENA řezací hrábě 2v1
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
789

Řezací hrábě z řady Gardena Combisystem (3392-20) jsou vhodné pro práci po celý rok a představují dva nástroje v jednom. Špičaté hroty na jedné straně umožňují odstraňování mechu a travní plsti pronikáním několik milimetrů hluboko do země. Při otočení hrábí mohou zaoblené a husté hroty shrabávat listy, zahradní odpad a dokonce i kameny. Všechny hroty jsou pozinkované a lisované a jsou tak korozivzdorné. Hrábě lze nasadit na všechny násady z řady Combisystem.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Univerzální využití 2v1

Řezací hrábě jsou opatřeny různými hroty pro různé použití. Se špičatými hroty lze odstraňovat mech a travní plsť a při otočení do polohy hrábí lze pomocí zaoblených a hustých hrotů shrabávat zahradní odpad.

Odolnost vůči korozi

Řezací hrábě 2v1 (3392-20) z řady Gardena Combisystem jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro optimální ochranu produktu proti korozi a zvýšenou životnost.