akulevne.cz

GARDENA průtokoměr AquaCount (18350-20)

Výjimečný a žádaný výrobek GARDENA průtokoměr AquaCount (18350-20) originál od výrobce GARDENA je k získání teď za extra cenu! Zrovna nyní za cenu 780 Kč. EAN: 4078500058056
GARDENA průtokoměr AquaCount (18350-20)
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
780
Popis produktu
Ukázka displeje průtokoměru Gardena AquaCount

Digitální průtokoměr

Digitální průtokoměr Gardena AquaCount (18350-20) je skvělým pomocníkem při zavlažování zahrady, a to jak pro měření vlastní spotřeby vody, tak pro úsporu vody udržitelným způsobem. Díky přiložené baterii je průtokoměr okamžitě připraven k použití a lze jej připojit buď na vodovodní kohoutek nebo přímo na konec hadice v horizontální nebo vertikální poloze. Velký otočný displej, který je snadno čitelný v jakékoliv poloze nabízí až 4 funkce s informacemi o hospodaření s vodou.

Jedno tlačítko pro všechny funkce

Průtokoměr AquaCount se ovládá pouze jedním tlačítkem. Přístroj nabízí až čtyři měřící funkce, přičemž funkce 1 a 2 lze použít k individuálnímu zobrazení celkové spotřeby vody, např. za den nebo za sezónu, funkce 3 poskytuje informace o přesné spotřebě vody na proces zavlažování a funkce 4 zobrazuje průtok v litrech nebo galonech za minutu.

Špičkové provedení výrobce Gardena

Digitální měřič průtoku vody GARDENA AquaCount je připraven k okamžitému použití díky přiložené baterii (knoflíkový článek). Zařízení je vhodné pro všechna zahradní zavlažovací zařízení (kromě kapkové závlahy).

Dlouhá životnost a celoroční používání

Měřič průtoku Gardena z kvalitního mrazuvzdorného a UV stabilního materiálu lze připojit k vodovodnímu kohoutku nebo přímo na konec hadice a to vodorovně nebo svisle. Na otočném displeji lze poté pohodlně odečíst údaje z jakékoliv pozice.