akulevne.cz

GARDENA EnergyCut 600 B pákové nůžky na větve

Tento žádaný kus GARDENA EnergyCut 600 B pákové nůžky na od značky s tradicí a dobrou pověstí GARDENA pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Akční cena 1 322 Kč. EAN: 4078500043441
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 322
Popis produktu

Pákové nůžky na větve Gardena EnergyCut 600 B (12006-20) jsou dvoubřité nůžky na větve určené pro náročnější úkoly. Převodový mechanismus nůžek umožňuje ušetřit obsluze sílu a to i při stříhání silnějších větví. Nužky EnergyCut 600 B mají navíc precizní výbrus nožů s nepřilnavým povlakem, který zaručuje přesný střih šetrný k rostlinám.

Úspora síly při stříhání

Precizně broušené nože nůžek EnergyCut s nepřilnavým povlakem nabízejí ideální stříhací geometrií a integrovaný převod napomáhá při úspoře síly při stříhání. Nárazníky ze speciálního plastu navíc účinně chrání zápěstí obsluhy.

Až třikrát větší stříhací síla

Hliníková páková ramena a ergonomicky tvarované rukojeti ErgoTec s měkkými prvky poskytují požadované neklouzavé vlastnosti a zaručují snadnou manipulaci a bezpečnou práci.

Efektivní střih s dvojicí břitů

Dva broušené nože se při střihu těsně minou a zanechávají za sebou přesný a čistý řez. Nůžky na větve EnergyCut 600 B (12006-20) jsou proto ideální pro stříhání čerstvého dřeva do průměru až 42 mm.