akulevne.cz

GARDENA Comfort zavlažovací sprcha (18319-20)

Exkluzivní produkt GARDENA Comfort zavlažovací sprcha od značky GARDENA pohodlně nakoupíte zde nyní za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 643 Kč.
EAN: 4078500017336
GARDENA Comfort zavlažovací sprcha
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
643

Zavlažovací sprcha pro záhonky Gardena Comfort je díky měkkému proudu vhodná zejména pro zavlažování záhonků a větších osázených ploch v zahradě. Zalévací sprcha Comfort je vybavena ergonomickou rukojetí s měkkými plastovými prvky zajišťujcí maximální komfort při používání, regulací průtoku vody a zablokovatelný pulsní spouštěč.

Regulace šířky zavlažování

Díky inovativní regulaci úhlu postřikování lze nastavit šířku měkkého proudu a přizpůsobit jí velikosti záhonku s rostlinami. Taktéž je možné zavlažovat s cíleným nebo vějířovým měkkým proudem.

Pohodlná manipulace

Zavlažovací sprcha na záhonky Comfort se dobře drží a díky spouštěcímu tlačítku s integrovaným blokováním pro dlouhotrvající zavlažování a regulaci průtoku vody jedním prstem je manipulace obzvláště příjemná.

Snadné čištění

Trysky vyrobené z měkkého plastu lze snadno zbavit usazenin vodního kamene například otřením. Integrovaný filtr na nečistoty také zabraňuje, aby se hrubé nečistoty dostaly do postřikovače (filtr lze snadno vyjmout a vyčistit).

Ochrana proti mrazu

Integrovaná moderní ochrana proti mrazu zajistí, že nedojde k poškození výrobku ani při poklesu teplot.