akulevne.cz

GARDENA Combisystem vějířové hrábě (30-50 cm)

Tento žádaný výrobek GARDENA Combisystem vějířové hrábě (30-50 od populárního výrobce GARDENA máte možnost pořídit zde teď v akci. V současnosti za 596 Kč.
EAN: 4078500310307
GARDENA Combisystem vějířové hrábě
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
596

Nastavitelné hrábě z řady Gardena Combisystem (3103-20) jsou ideální pro hrabání listí, travních odřezků, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Vějířové hrábě mají flexibilní pozinkované hroty z pružinové oceli s nastavitelnou pracovní šířkou od 30 do 50 cm a lze je nasadit na všechny násady z řady Combisystem podle výšky obsluhy.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Nastavitelná flexibilní šířka

Vzdálenost mezi hroty z pružinové oceli lze nastavit pro jemné nebo hrubé hrabání od 30 do 50 cm.

Spolehlivá odolnost vůči korozi

Vějířové hrábě z řady Gardena Combisystem 3103-20 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro optimální ochranu produktu proti korozi a zvýšenou životnost.