akulevne.cz

GARDENA Combisystem ruční hrábě na záhonky

Zcela unikátní produkt GARDENA Combisystem ruční hrábě od společnosti s výborným jménem GARDENA pohodlně dostanete v naší internetové nabídce extra výhodně! Nabídky již od 314 Kč.
EAN: 4078500023542
GARDENA Combisystem ruční hrábě
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
314

Ruční květinové hrábě z řady Gardena 8925-20 s pracovní šířkou 8,5 cm jsou optimální pro úklid na záhoncích nebo kypření a vyrovnávání půdy. Ruční květinové hrábě Gardena disponují odšroubovatelnou rukojetí, kterou lze snadno vyměnit za libovolnou dlouhou násadou systému Gardena Combisystem a používat hrabě ve vzpřímené poloze.

Gardena Combisystem

Ruční nářadí Combisystem je velmi flexibilní a je možné jej používat s jakoukoliv násadou Combisystem. Stačí pouze jednoduše odšroubovat rukojeť pomocí plastového šroubu, nasadit libovolnou násadu a utáhnout šroub.

Použitelnost se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady systému Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Pohodlná měkká rukojeť

Ergonomicky tvarovaná rukojeť obsahuje měkké prvky pro vyšší pohodlí při manipulaci. Zahnutý konec rukojeti navíc zabraňuje sklouzávání ruky při práci.

Odolnost vůči korozi

Ruční hrábě z řady Combisystem jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro ochranu proti korozi.