akulevne.cz

GARDENA Combisystem malý ruční kultivátor (7 cm)

Unikátní výrobek GARDENA Combisystem malý ruční od top výrobce GARDENA jde nakoupit momentálně na webu za výhodné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 314 Kč.
EAN: 4078500023481
GARDENA Combisystem malý ruční kultivátor
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
314

Malý ruční kultivátor z řady Gardena 8921-20 s pracovní šířkou 7 cm je optimální nástroj pro kypření a provzdušňování půdy bez poškození kořenů rostlin. Ruční kultivátor Gardena disponují odšroubovatelnou rukojetí, kterou lze snadno vyměnit za libovolnou dlouhou násadou systému Gardena Combisystem pro pohodlnou práci ve vzpřímené poloze.

Gardena Combisystem

Ruční nářadí Combisystem je velmi flexibilní a je možné jej používat s jakoukoliv násadou Combisystem. Pouze stačí jednoduše odšroubovat rukojeť pomocí plastového šroubu, nasadit libovolnou násadu a utáhnout šroub.

Použitelnost se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady systému Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Pohodlná měkká rukojeť

Ergonomicky tvarovaná rukojeť malého kultivátor Gardena obsahuje měkké prvky pro vyšší pohodlí při manipulaci. Zahnutý konec rukojeti navíc zabraňuje sklouzávání ruky při práci.

Odolnost vůči korozi

Ruční kultivátor z řady Combisystem je vyrobený z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro ochranu proti korozi.