akulevne.cz

GARDENA čidlo půdní vlhkosti | 1867-20

Zlevněný produkt GARDENA čidlo půdní vlhkosti od našeho předního výrobce GARDENA pořídíte momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Aktuálně výhodně za 1 234 Kč.
EAN: 4078500045575
GARDENA 1867-20 čidlo půdní vlhkosti
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 234
Ukázka uložení čidla půdní vlhkosti GARDENA v půdě

Čidlo půdní vlhkosti

Čidlo půdní vlhkosti Gardena (1867-20) automaticky zajistí zavlažování vaší zahrady podle potřeby a šetří vodu měřením aktuální vlhkosti půdy a přenosem naměřených dat do vašeho zavlažovacího počítače. Pokud je půda stále dostatečně vlhká, přeskočí nadcházející zavlažovací cyklus. Vaše rostliny tak automaticky dostanou spolehlivou a přesnou péči a jako bonus navíc ušetříte vodu. Čidlo je kompatibilní s téměř všemi GARDENA zavlažovacími počítači a řízením zavlažování.

Inteligentní způsob kontroly vlhkosti

Čidlo půdní vlhkosti měří vlhkost půdy na základě osvědčeného elektrotermického principu měření. Kovová špička, která je obalena plstí, se zahřívá a spolehlivě a přesně vypočítává stupeň vlhkosti půdy na základě doby chlazení.

Propojitelné s mobilní aplikací Gardena

Můžete nastavit spínací bod čidla na připojeném zavlažovacím počítači. Naměřená vlhkost půdy se zobrazuje na displeji ve formě kapek vody. Pokud jsou vaše výrobky připojeny k aplikaci GARDENA Bluetooth, můžete si zobrazit nastavení.

Automatické řízení zavlažování podle vlhkosti

Pokud je vlhkost půdy dostatečná, váš zavlažovací počítač zavlažování vůbec nespustí – takže šetříte vodu a stále budete mít krásné a zdravé rostliny. Čidlo také umožňuje automaticky řídit zavlažování v závislosti na aktuální vlhkosti půdy.

Malé rozměry pro flexibilní umístění dle potřeby

Díky malým a kompaktním rozměrům a pět metrů dlouhému připojovacímu kabelu lze čidlo půdní vlhkosti umístit na zahradě téměř kamkoliv. Díky své malé výšce a ploché horní části jej lze instalovat i na trávník, aniž by to narušilo proces sekání.