akulevne.cz

GARDENA česač ovoce ze stromu (Combisystem)

Tento žádaný produkt GARDENA česač ovoce ze od společnosti GARDENA snadno získáte online za báječnou cenu! Akční cena již od 467 Kč.
EAN: 4078500033565
GARDENA česač ovoce ze
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
467

Česač ovoce z řady Gardena Combisystem (3115-20) je ideální pomůcka pro pohodlné česání ovoce přímo ze stromu. Při sběru se vechno ovoce shromažďuje v robustním vaku, přičemž zuby mezi plastovými hroty usnadňují sběr i menšího ovoce. Praktická rukojeť navíc zajišťuje pohodlnou sklizeň i na nižších stromech nebo na nízko zavěšených větvích bez použití násady Combisystem. Pro snadné dosažení na všechny větve stromu lze také individuálně nastavit úhel pomocí rychlouzávěru. Pro ideální práci je doporučeno použití teleskopické násady Combisystem s dosahem pěti metrů.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Kvalitní a odolné provedení

Česač ovoce 3115-20 je vyroben z pevného plastu a odolný sběrný vak je ze síťoviny, aby bylo možné vidět, co je uvnitř.

Rukojeť pro použití i bez násady

Sběrač ovoce Combisystem je vybaven praktickou rukojetí, takže můžete česat ovoce z nízkých stromů i bez použití násady.