akulevne.cz

GARDENA 8915-20 Combisystem ruční motyčka

Tento zlevněný produkt GARDENA 8915-20 Combisystem ruční od společnosti s předním postavením na trhu GARDENA snadno můžete získat momentálně opravdu výhodně. Cena již od 339 Kč.
EAN: 4078500023429
GARDENA 8915-20 Combisystem ruční
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
339

Ruční motyčka z řady Gardena 8915-20 s pracovní šířkou 6,5 cm se ideálně hodí pro kypření, provzdušňování a odplevelení. Ruční motyčka Gardena disponuje třemi hroty na jedné a rovným listem na straně druhé, přičemž díky odšroubovatelné rukojeti nabízí taktéž možnost propojení s libovolnou násadou systému Gardena Combisystem.

Gardena Combisystem

Ruční nářadí Combisystem je velmi flexibilní a je možné jej používat s jakoukoliv násadou Combisystem. Stačí pouze jednoduše odšroubovat rukojeť pomocí plastového šroubu, nasadit libovolnou násadu a utáhnout šroub.

Použitelnost se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady systému Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Pohodlná měkká rukojeť

Ergonomicky tvarovaná rukojeť ruční motyčky (8915-20) obsahuje měkké prvky pro vyšší pohodlí při manipulaci. Zahnutý konec rukojeti navíc zabraňuje sklouzávání ruky při práci.

Odolnost vůči korozi

Ruční motyčka z řady Combisystem je vyrobena z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro ochranu proti korozi.