akulevne.cz

GARDENA 8905-20 B/S-XL Comfort zahradnické nůžky

Hodně žádaný produkt GARDENA 8905-20 B/S-XL Comfort od známého výrobce GARDENA jednoduše můžete pořídit u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny již od 690 Kč.
EAN: 4078500018760
GARDENA 8905-20 B/S-XL Comfort
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
690
Popis produktu
Ukázka stříhání větviček s Gardena Comfort B/S-XL

Comfort B/S-XL

Dvoubřité zahradnické nůžky Gardena Comfort B/S-XL (8905-20) s horním nožem s nepřilnavým povlakem a spodním nožem vyrobeným z nerezavějící oceli jsou optimálně vhodné pro střih květin, mladých výhonků a čerstvého dřeva. Extra úzká stříhací hlava umožňuje velmi přesný střih. Neomezené nastavení šířky otevření rukojetí a ergonomicky tvarované rukojeti přispívají maximálnímu pohodlí při stříhání. Nůžky Gardena Comfort mají také praktický jednoruční uzávěr pro bezpečné skladování.

Pro stříhání květin a mladých výhonků

Dva broušené nože kloužou při stříhání těsně vedle sebe a zanechávají po sobě přesný a čistý střih. Proto jsou zahradní nůžky GARDENA Comfort B/S-XL určeny pro stříhání květin a mladých, čerstvých výhonků.

Pohodlná manipulace a skladování

Ergonomické rukojeti nůžek 8905-20 se skvěle drží a měkké prvky, integrované do horní rukojeti, poskytují potřebné neklouzavé vlastnosti a jsou šetrné k zápěstí a to v jakékoliv stříhací situaci. Jednoruční uzávěr navíc umožňuje zavřít nůžky jednou rukou.

Variabilní šířka otevření rukojetí

Šířku nastavení rukojetí u GARDENA zahradních nůžek Comfort B/S-XL lze plynule přizpůsobit malým i velkým rukám. Malé rozevření rukojetí je také velmi praktické pro rychlý a jednoduchý střih tenkých větví a výhonků.