akulevne.cz

GARDENA 3565-20 sběrač listí a trávy s kolečky

Žádaný produkt GARDENA 3565-20 sběrač listí a trávy od značky s dobrým jménem GARDENA máte možnost koupit v naší nabídce za výprodejovou cenu. Pouze nyní za 3 772 Kč. EAN: 4078500048675
GARDENA 3565-20 sběrač listí a
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
3 772
Popis produktu

Pojízdný sběrač listí a trávy Gardena 3565-20 je jedinečným řešením pro snadné hrabání a sběr listí, travních odstřižků a materiálu po provzdušňování a vertikutaci. Sběrač listí a trávy pracuje jako mechanické hrábě a proto je velmi příznivý k životnímu prostředí. Sběrač dokáže spolehlivě posbírat listí díky sofistikovanému systému kartáčů a to téměř bez hluku, jelikož pracuje bez motoru. Manipulace a práce se sběračem listí Gardena je tak velmi snadná a pohodlná.

Pohodlně a bez ohýbání

Práce se sběračem je šetrná k zádům, protože umožňuje sbírat odstřižky trávy a listí ve vzpřímené poloze. Rukojeť sběrače listí a trávy se navíc vyznačuje dobrou ergonomií, kterou obsluha ocení především při delším pracovním úkonu.

Bez motoru snadno a rychle

Protože sběrač Gardena nepoužívá motor, šetří tím nejen energii, ale i rodinný rozpočet. Manipulace se sběračem listí je navíc díky tomu velmi tichá a lze jej používat prakticky kdekoliv.

Nastavitelná výška podle terénu

Kartáče by se měly vždy lehce otírat o povrch, aby bylo možné sběrač listí přizpůsobit příslušnému typu terénu. Sběrač listů a zbytků trávy lze proto nastavit tak, aby tyto rozdíly snadno překonal.

Vhodné použití a aplikace sběrače

Sběrač listí a trávy (3565-20) je vhodný především pro listí se stopkou a s velkými rozměry (např. kaštanové listí), protože se mohou zachytit v kartáčích. Při sběru listí na zpevněných cestičkách nebo asfaltu je nutné projít po plochách vícekrát.