akulevne.cz

GARDENA 3000/4 zahradní čerpadlo + příslušenství

Vysoce kvalitní produkt GARDENA 3000/4 zahradní čerpadlo od známého výrobce GARDENA máte možnost najít u nás za super peníze. Cena od 3 676 Kč.
EAN: 4078500049740
GARDENA 9011-29 3000/4 zahradní čerpadlo
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
3 676

Balení s čerpadlem obsahuje

  • 1x zahradní hadice (20 m)
  • 1x sací hadice (3,5 m)
  • 1x postřikovač Classic
  • 1x šroubení a spojky

Sada zahradního čerpadla Gardena 3000/4 Set obsahující 3,5 metru dlouhou sací hadici, 20m zahradní hadici Gardena a sadu postřikovačů (včetně konektorů a armatury) je ideální pro rychlé připojení a uvedení elektrického čerpadla do provozu. Zahradní čerpadlo Gardena 3000/4 je optimálním startovacím modelem pro použití při různých čerpacích úlohách. Může být využito k zavlažování rostlin, zvýšení tlaku vody a čerpaní podzemní, dešťové nebo dokonce vody z bazénů s obsahem chlóru.

Univerzální využití

Víceúčelové zahradní čerpadlo 3000/4 Set je vhodné pro zavlažování, zvyšování tlaku a další čerpací nebo distribuční účely a umožňuje použití s vodovodní, podzemní, dešťovou vodou a chlorovanou vodou z bazénů.

Dostatečný tlak

Čerpadlo nabízí provozní tlak až 3,5 baru, což je dostatečná hodnota i pro delší hadice nebo zavlažovače.

Snadná manipulace

Model čerpadla 3000/4 Set je navržen tak, aby se snadno přenášel pomocí ergonomické rukojeti a také díky lehké, ale odolné konstrukci. Přesun čerpadla na jakékoliv místo ve vaší zahradě je tak opravdu snadné.

Pohodlné plnění a vypouštění

Díky extra velkém plnicímu otvoru je možné snadné plnění bez nálevky. Vypouštěcí šroub umožňuje také vypuštění veškeré zbývající vody, a tím je čerpadlo chráněno před možným poškozením mrazem.

Mosazné závity

Odolné mosazné vložky jsou ideální pro pevnou instalaci. Dva dvojité konektory G1, které jsou součástí balení, umožňují snadné připojení k příslušenství Gardena, jako jsou hadice nebo filtry.