akulevne.cz

GARDENA 300 P zahradní ruční pilka 400mm

Kvalitní produkt GARDENA 300 P zahradní ruční pilka od známé společnosti GARDENA jde sehnat momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Cena od 1 022 Kč.
EAN: 4078500874502
GARDENA 300 P zahradní ruční
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 022

Zahradní ruční pilka Gardena 300 P (8745-20) s rovným pilovým listem (300 mm) s impulzně kaleným přesným ozubením s trojitým výbrusem je vhodná pro hladký řez do čerstvého nebo suchého dřeva. Pilka je na zadním konci rukojeti vybavená stopkou, která zabraňuje vyklouznutí ruky při tažných pohybech a zvyšuje tím pohodlí při práci.

Čepel pro hladký a čistý řez

Kvalitní vyměnitelná čepel s impulzně kaleným přesným ozubením s trojitým výbrusem přispívá k vysokému řezacím výkonu, tichému chodu, nenamáhavé práci a velmi dlouhé životnosti.

Kvalitní provedení a ergonomie

Díky ergonomicky tvarované a mírně skloněné rukojeti, ale také měkkým prvkům, se zahradní pilka 300 P velmi pohodlně a bezpečně drží. Zadní stopka navíc zabraňuje vyklouznutí z ruky při tažných řezech.

Pilový list odolný proti korozi

Pilový list zahradní pilky GARDENA s tvrdým pochromováním zaručuje dlouhou životnost a to bez výskytu rzi. Pilku tak lze v případě potřeby jednoduše uskladnit a to bez strachu z jejího znehodnocení.