akulevne.cz

GARDENA 19500 Aquasensor ponorné čerpadlo 2v1

Žádaný produkt GARDENA 19500 Aquasensor ponorné čerpadlo od známé společnosti GARDENA snadno můžete získat zde teď právě pořád výhodně! V současnosti za 4 668 Kč.
EAN: 4078500053341
GARDENA 9049-20 19500 Aquasensor ponorné
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
4 668

Žijete v podsklepeném domě, máte na zahradě jezírko nebo bazén nebo potřebujete vyřešit zatopenou stavební jámu? Nemůžete se rozhodnout, zda by pro vás bylo vhodnější čerpadlo pro čistou vodu nebo ponorné kalové čerpadlo? Proč tedy pro sebe jednoduše neobjevit to nejlepší z obou světů?

Výkonné hybridní čerpadlo Gardena 19500 (9049-20) s LED Aquasensorem představuje novou generaci ponorných čerpadel určenou jak pro čistou, tak i znečištěnou vodu v jediném zařízení. V případě kalné vody obsahující nečistoty s velikostí až 35 mm se ponorné čerpadlo 2v1 jednoduše změní na ponorné kalové čerpadlo jednoduchým přepnutím provozního režimu. Je proto vhodné pro čerpání vody například ze zatopené stavební jámy s hrubými nečistotami ve vodě, ale i pro další aplikace při čerpání kalových vod. Ovládací funkce Aquasensoru navíc nabízejí další řadu užitečných možností.

Inovativní systém Aquasensor

Digitální LED Aquasensor umožňuje použití v úzkých prostorech a nastavit přesnou výšku vypnutí a zapnutí čerpadla pomocí dotykového ovládání. Nechybí ani užitečná funkce časovače a intuitivní dotykové ovládání. Aquasensor navíc eliminuje riziko chodu čerpadla nasucho a chrání jej tím před možným poškozením.

Pro čerpání čisté i znečištěné vody

Model čerpadla Gardena 19500 (9049-20) kombinuje v jednom zařízení jak čerpadlo na čistou vodu, tak kalové čerpadlo, což umožňuje flexibilní použití v mnoha situacích, přičemž přepínání mezi oběma režimy je pozoruhodně jednoduché.

Extrémně výkonné a univerzální

Moderní hybridní čerpadlo Gardena je vysoce výkonné a efektivní a to především díky motoru o výkonu 860 W, který zvládne přečerpat až 19500 litrů za hodinu. S maximální čerpací hloubkou 10 m a tlaku 1,0 bar je čerpadlo vhodné pro různé aplikace.

Systém pro snadné připojení hadice

Čerpadlo pro čistou a znečištěnou vodu se snadno ovládá a pokud jde o připojení hadic, je velmi univerzální. Umožňuje rychlé a snadné připojení hadic o průměru 25, 32, 38 mm a také další možnosti připojení se závitem G1 1/2″.

Prvotřídní dílenské zpracování

Kalená hřídel s dvojitým těsněním a vysoce kvalitní výroba s prvky z nerezové oceli a keramiky zajišťuje velmi dobrou pevnost a dlouhou životnost tohoto hybridního čerpadla. Horní rukojeť pro přenášení a další funkce navíc významně usnadňují používání.