akulevne.cz

GARDENA 11140-20 tlakový postřikovač na záda

Neodolatelný výrobek GARDENA 11140-20 tlakový postřikovač od výrobce s dobrým jménem GARDENA naleznete na našich stránkách nyní za akční cenu! Ceny od 1 993 Kč.
EAN: 4078500052399
GARDENA 11140-20 tlakový postřikovač
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
1 993

Tlakový zádový rozprašovač Gardena 11140-20 s velmi pohodlným nošením je ideální pro použití na velkých zahradách nebo při ošetřování ovocných stromů a vinné révy. Pokud potřebujete postřikovat větší množství stromů nebo keřů, je tento postřikovač na záda s objemem 12 litrů správnou volbou. Postřikovač je navíc vhodný jak pro leváky, tak i praváky.

Vysoká úroveň pohodlí při práci

Postřikovač na záda o objemu 12 l (11140-20) je obzvláště pohodlný a šetrný k zádům díky svému ergonomickému tvaru nádoby a polstrovaným nosným popruhům. Je tak vhodný i pro déle trvající úkoly.

Dlouhá teleskopická tryska

Díky teleskopické postřikovací trubce je manipulace nejen snadná, ale také umožňuje velký poloměr postřiku. Postřikovač umožňuje dosáhnout i na listy, které se nacházejí ve větší výšce.

Vhodné pro leváky i praváky

Zahradní zádový postřikovač Gardena je vybaven nosnými popruhy s polstrováním, které lze umístit na obě strany. Rozprašovač je tak vhodný jak pro leváky tak pro praváky.

Velký plnící otvor s filtrem

Postřikovací zařízení Gardena je vybavené také velkým plnícím otvorem na horní straně zásobníku, který umožňuje jeho velmi snadné naplnění. Dodávaný filtr navíc zabraňuje vniknutí cizích látek do nádoby a udržovat čistou trysku.