akulevne.cz

GARDENA 11120-20 tlakový postřikovač (1,25 l)

Výjimečný a žádaný produkt GARDENA 11120-20 tlakový postřikovač od dodavatele se skvělou pověstí GARDENA jednoduše pořídíte právě teď u nás za extra cenu. Aktuálně výhodně za 589 Kč.
EAN: 4078500051132
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
589

Tlakový rozprašovač Gardena 11120-20 s nádobou o objemu 1,25 litr a chytrým dodatečným otvorem je ideální pro péči o rostliny na balkoně nebo terase. Postřikovač nabízí mnoho užitečných funkcí bez ohledu na to, zda je potřeba rostliny zavlažovat nebo jim poskytnout ochranu domácím postřikem proti škůdcům. Při plnění a vyprazdňovaní nádoby nebo při odměřování kapaliny přijde velmi vhod druhý otvor včetně odměřovacího uzávěru. Velkou předností tohoto ručního tlakového rozprašovače Gardena je také kvalitní tryska s jednoduchým otočením o 90° s možností postřiku spodních listů rostlin a to bez zbytečného vykroucení zápěstí obsluhy v nepohodlném úhlu.

Flexibilní mosazná tryska

Pevná mosazná tryska postřikovače Gardena 11120-20 je nejen nastavitelná (tenký paprsek a rozprašovací mlha), ale také zvláště odolná z důvodu vysoce kvalitních materiálů. Navíc může být snadno nastavena až pod úhlem 90 stupňů.

Zavlažování v každé pozici

Funkce 360° zajišťuje, že není nasáván vzduch a to bez ohledu na úhel držení tlakového postřikovače. Tím je zajištěno, že je neustále nasáván a rozstřikován konstantní objem kapaliny, takže při každém stisknutí rukojeti lze dosáhnout velké plochy.

Druhý otvor s odměřovacím uzávěrem

Druhý otvor s odměřovací zátkou na nádobě umožňuje praktickou funkci 3 v 1 pro snadné plnění, odměřování a vyprazdňování. Eliminuje se tak nutnost odšroubovat hlavu postřikovače. Druhý závěr lze využít také pro přidání správné dávky hnojiva.