akulevne.cz

FESTOOL HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI aku

Tento velmi žádaný produkt FESTOOL HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI originál od výrobce FESTOOL je k dostání právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu! Cena od 4 966 Kč. EAN: 1234567891234
FESTOOL HighPower BP 18 Li 8
Ověřit dostupnost
Značka: Festool
4 966
Popis produktu

Nejvýkonnější a nejvytrvalejší akumulátor v portfoliu Festool s označením HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI s kapacitou 8 Ah pro maximální dobu chodu a maximální výkon. Akumulátor Li-HighPower zabezpečuje maximální výkon a maximální výdrž i při velmi náročném použití. Stejně jako všechny akumulátory Festool je perfektně uzpůsobený pro bezuhlíkové motory EC-TEC a tím je dosaženo mimořádné účinnosti a nejvyšší výkonnosti na jedno nabití akumulátoru.

Nejvýkonnější 18V baterie Festool

Díky technologii článků Li-HighPower má akumulátor 8,0 Ah až o 54 % delší výdrž než nejpoužívanější akumulátory s kapacitou 5,2 Ah a hodí se proto i pro velmi náročná použití s maximální spotřebou energie. Pokročilá technologie AIRSTREAM rychlonabíječky SCA 16 navíc umožňuje baterii nabít již za 27 minut a to pomocí aktivního chlazení během nabíjení.

Bluetooth a mobilní appka Festool Work

Akumulátor s Bluetooth® při zapnutí nářadí dokáže automaticky spustit spárovaný mobilní vysavač. Pomocí aplikace Festool Work lze navíc také kdykoli zobrazit podrobné informace ke stavu nabití akumulátoru, zjistit provozní údaje (teplota a nabíjecí cykly) a nebo instalovat aktualizace softwaru, aby bylo možné kdykoli pracovat s nejnovějšími funkcemi nářadí.

36měsíční nadstandardní záruka All-inclusive

Pro každodenní práci bez starostí se akumulátory Festool Li-HighPower vyznačují díky akumulátorovým článkům odolným vůči vysokému proudu mimořádně dlouhou životností. Navíc jsou kompletně zabezpečené v rámci záruky all-inclusive: první tři roky jsou totiž kompletní opravy zcela zdarma – a to platí jak pro akumulátory tak pro nabíječky.