akulevne.cz

EINHELL GE-CM 36/47 S HW sekačka s pojezdem

Tento diskontní výrobek EINHELL GE-CM 36/47 S HW od oblíbené značky EINHELL je dostupný právě nyní na našich stránkách levně! Aktuálně za 16 490 Kč.
EAN: 4006825639506
EINHELL GE-CM 36/47 S HW (4x4Ah) 2x18V
Ověřit dostupnost
Značka: Einhell
16 490
Popis produktu
Vedení aku sekačky GE-CM 36/47 S HW

GE-CM 36/47 S HW

  • 1x sběrný koš na trávu (75 l)
  • 4x aku PXC (18V/4,0 Ah)
  • 1x mulčovací adaptér
  • 2x dvojitá nabíječka

S akumulátorovou sekačkou Einhell GE-CM 36/47 S HW Li je péče o trávník tím nejkrásnějším úkolem na domácí zahradě. Aku sekačka nezná otravné kabely a zdlouhavé startování s taháním za šňůru – Jednoduše vložíte baterie z řady Power X-Change a zažijete úplnou svobodu. Díky bateriovému pohonu navíc sekačka nepotřebuje olej ani benzín a bezuhlíkový motor snižuje potřebu údržby na minimum. Velkou předností je také funkce pojezdu „VarioSpeed“ s plynulým nastavením rychlosti jízdy. Nabízená varianta (3413200) je dodávaná s velkou sadou čtyř 18V akumulátorů a dvěma duálními nabíječkami.

Všestranná aku sekačka 5v1

Akumulátorová sekačka na trávu EINHELL je skutečně všestranná díky svým pěti funkcím: sečení, mulčování, boční výhoz a deflektor nebo sběr do sběrného vaku. Funkce bočního výhozu a zadní výhoz deflektoru optimálně nasměruje trávu do strany nebo dozadu, mulčovací adaptér umožňuje pohodlné mulčování trávy.

Funkce pojezdu – pohon zadních kol

Díky pohonu zadních kol už není pro vedení akumulátorové sekačky v podstatě žádná síla. Funkce VarioSpeed umožňuje plynulé nastavení rychlosti jízdy a optimálně přizpůsobit k rychlosti chůze a stavu trávníku.

Moderní bezuhlíkový motor (Brushless)

Aku sekačka na trávu je poháněná bezkartáčovým elektromotorem, který je mnohem účinnější a výkonnější než běžné elektromotory. Díky bezkomutátorové technologii pracuje akumulátorová sekačka bez mechanického opotřebení motoru.

Velká sada akumulátorů a dvou nabíječek

Výkonná verze aku sekačky GE-CM 36/47 S HW je napájená čtyřmi 18V akumulátory Power X-Change (součástí balení), které umožňují posekat na jedno nabití 500 až 700 m2 zahrady. Pro efektivní nabíjení jsou součástí balení dvě duální nabíječky.