Dílenský nábytek, sestava – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17008

Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 od značky s dobrým jménem QUATROS... více informací »
Dílenský nábytek
Značka: QUATROS
51 441 Kč54 148 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 od značky s dobrým jménem QUATROS...

Dílenský nábytek, sestava – skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna – QUATROS QS17008 od značky s dobrým jménem QUATROS jde koupit v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Dílenská sestava: sada 8 kusů kovových skříněk, skříně, děrovaných stěn a ponku, 2020 x 1956 x 507 mm – QUATROS QS17008Prakticky poskládaná sada dílenského nábytku s mimořádně velkou úložnou kapacitou. Umožňuje mít vše na jednom místě – zatímco do zásuvek a menších skříněk lze umístit menší kusy nářadí, do velké stojací skříně se vejdou i objemné předměty. Na děrovanou stěnu lze pomocí háčků zavěsit vše, co je neustále třeba mít po ruce.Navrženo s ohledem na bezpečné uložení věcí: skříňky a zásuvky lze uzamknout.Kvalitní a bytelné provedení: vyrobeno z válcované oceli tloušťky 0,8 mm (větší a namáhanější části) nebo 0,6 mm (menší součásti).Deska pracovního stolu – ponku je vyrobena z pevného materiálu MDF (dřevěné vlákno střední hustoty), který vydrží i náročné použití.Ideální pro autoservis, dílnu, domácí garáž a mnoho dalších míst.

Kvalitní a žádaný produkt Dílenský nábytek, sestava - skříně, závěsné skříňky a děrovaná stěna - QUATROS QS17008 od značky s dlouholetou historií QUATROS máte možnost dostat momentálně skutečně levně! Právě teď jen za 51 441 Kč.