Čistič oken Crystal AUTO FINESSE, láhev s rozprašovačem 500 ml

Čistič oken Crystal AUTO FINESSE, láhev s rozprašovačem 500 ml od skvělého a známého výrobce MDtools můžete nakoupit tady... více informací »
Čistič oken Crystal AUTO FINESSE
Značka: MDtools
418 Kč
Ověřit dostupnost
Čistič oken Crystal AUTO FINESSE, láhev s rozprašovačem 500 ml od skvělého a známého výrobce MDtools můžete nakoupit tady...

Čistič oken Crystal AUTO FINESSE, láhev s rozprašovačem 500 ml od skvělého a známého výrobce MDtools můžete nakoupit tady výhodně. Přípravek na čištění skel exteriéru i interiéru auta, 0.5 litru v láhvi s rozprašovačem – Auto Finesse Crystal Glass CleanerČistič skel s extrémně vysokou účinností. Skládá se z destilovaných rozpouštědel, díky kterým je výsledný efekt podstatně lepší než při použití klasických lihových přípravků. Použití na skleněná okna, zpětná zrcátka i polykarbonátové či akrylové okenní výplně u závodních aut.Vhodný na profesionální práci (tzv. detailing), ale i pro řidiče, který je zvyklý mít svoje auto zcela v pořádku a starat se o ně sám.Při aplikaci je vhodné pro zajištění co nejlepšího výsledku používat tzv. wafflovou utěrku.

Vynikající kousek Čistič oken Crystal AUTO FINESSE, láhev s rozprašovačem 500 ml od této skvělé značky MDtools jde nakoupit na našich stránkách teď skutečně levně. Za bezkonkureční cenu 418 Kč.