akulevne.cz

BOSCH POF 1200 AE horní frézka 1200W (6/8 mm)

Velmi žádaný produkt BOSCH POF 1200 AE horní od dodavatele s dobrým jménem BOSCH snadno můžete najít zde ve výprodejové akci! Právě nyní za 2 527 Kč.
EAN: 3165140451628
BOSCH POF 1200 AE horní frézka
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
2 527
Ukázka frézování drážek s POF 1200 AE

POF 1200 AE

  • 1x drážkovací fréza (8 mm)
  • 1x adaptér na odsávání
  • 1x kopírovací objímka
  • 3x upínací kleština
  • 1x stranový klíč
  • 1x středící kolík
  • 1x boční doraz

Horní frézka POF 1200 AE umožňuje kutilům pohodlně frézovat drážky, hrany, profily a podélné otvory do dřeva, plastu a také provádět kopírovací frézování. Díky elektronické regulaci otáček s nastavovacím kolečkem je navíc nářadí možné využít (při snížení otáček a použití odpovídajících fréz) i pro frézování neželezných kovů. Mezi hlavní přednosti tohoto modelu, které zákazníci často zmiňuje, je kvalitní dílenské zpracování, příznivá cena a optimální vyváženost celého stroje i při frézování v úzkých místech. Pro práci s frézkou POF 1200 AE je možné využít frézy se stopkou 6 a 8 mm a taktéž 1/4″ uchycením.

Nechte probudit svou kreativitu

Kreativní práce se dřevem nikdy nebyla snazší – Model POF 1200 AE zvládne vše od tvarování dřeva, zahlubování, drážkování, srážení hran a formování. Kopírovací objímku lze navíc jednoduše nasadit bez nástrojů díky praktickému systému SDS.

Přesné nastavení hloubky frézování

Horní frézka BOSCH je vybavená seřizovacím šroubem pro přesné nastavení hloubky frézování. Pomocí regulačního kolečka lze na frézce přednastavit (i v průběhu práce) také rychlost otáček v rozmezí od nízkých, středních a vysokých otáček.

Vynikající úchop a pohodlné vedení

Rukojeť s měkkou tlumicí vložkou zajišťuje pohodlné ovládání a vynikající kontrolu nad frézkou při práci, což přijde obzvláště vhod především při dlouhodobějším používání. Výhodou je také rychlá výměna příslušenství bez nutnosti povolovacího klíče.

Možnost odsávání prachu do vysavače

Elektrická horní frézka je vybavená objímkou pro připojení 35mm odsávací hadice a následné připojení k vysavači. Odsávací adaptér lze namontovat s připojením hadice dopředu nebo dozadu a zajistit tak vždy ideální výhled na obrobek.