akulevne.cz

BOSCH Indego M 700 robotická sekačka (2021)

Hodně prodávaný kus BOSCH Indego M 700 od kvalitní společnosti BOSCH lze koupit aktuálně v akci. Nyní nakoupíte za 22 791 Kč.
EAN: 4059952566900
BOSCH Indego M 700 robotická sekačka
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
22 791
Popis produktu
Robotická sekačka Indego M 700 v nabíjecí stanici

Indego M 700

  • 1x vymezovací obvodový kabel – 175 m
  • 1x sada upevňovacích kolíků (240 ks)
  • 1x šrouby na nabíjecí stanici
  • 1x klíč na vnitřní šestihrany
  • 1x úložná nabíjecí stanice
  • 1x síťové příslušenství
  • 1x kabelová spojka

Robotická sekačka Bosch Indego M 700 s technologií LogiCut je modelem autonomní sekačky z řady INDEGO určená pro větší zahrady do 700 m2. Sekačku pohání moderní bezuhlíkový motor, který společně s Li-Ion technologií akumulátorových článků nabízí dobu chodu na jedno nabití až 75 minut. Při jednorázovém kompletním objetí plochy trávníku pomocí funkce LogiCut (systematické sečení v paralelních kruzích) zvládne sekačka při jednom cyklu cca 100 m2 za 4 hodiny.

Robotická sekačka do 700 m2

Model robotické sekačky na trávu Indego s označením M 700 je určen primárně pro větší zahrady a travnaté plochy do cca 700 m2. Tuto plochu je autonomní sekačka Bosch schopná posekat při jednorázové kompletní objetí přibližně za 22 hodin. Rychlost a doba chodu se může měnit v závislosti na charakteru trávníku a počtu objektů na zahradě.

Inteligentní systém sečení LogiCut

Díky funkci „LogiCut“ je sečení vedeno systematicky v paralelních pruzích a nedochází k přejíždění již posečených oblastí. To šetří nejen výdrž baterie, ale sečení je také šetrnější k trávníku, protože opakované přejíždění stejné oblasti může vést k jeho trvalému poškození. Sečení se systémem LogiCut je až o 40 procent rychlejší v porovnání s náhodným sečením.

Cílené sečení a sečení blízko okrajů

Indego začne každé kompletní sečení s funkcí Border Cut, která zaručuje začistění až k okraji vymezené travní plochy. Model 700 tuto funkci umožňuje vypnout nebo ji aktivovat pouze při každém druhém kompletním sečení. Funkce SpotMow pak dává možnost zaměřit sekačku na menší plochy až o rozloze 16 m2, což je ideální například pro sečení pod zahradním nábytkem.

Detekce překážek s umělou inteligenci

Multisnímače umožňují sekačce Indego M 700 detekovat a vyhýbat se překážkám na trase. Detekovanou překážu sekačka objede a dále pokračuje v naplánované trase sečení. Pro efektivnější vyhýbání překážek využívá umělou inteligenci (AI) a strojové učení, které poskytuje větší úsporu energie a času při péči o trávník.

Plán sečení bez potřeby ručního nastavení

Automatické sekačky Bosch určují ideální cyklus sečení na základě skutečné velikosti trávníku. Počet, dny, čas a doba sečení jsou automaticky stanoveny s ohledem na skutečnou velikost trávníku, sekanou plochu na dobu využití baterie, potřebné doby nabíjení a přestávky, které je třeba dodržovat, například polední klid nebo víkendy.