akulevne.cz

BOSCH GWX 18V-10 XLOCK (verze bez aku)

Tento žádaný produkt BOSCH GWX 18V-10 XLOCK (verze bez od značky s dobrým jménem BOSCH snadno najdete v aktuální nabídce za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 4 075 Kč.
EAN: 4059952529530
BOSCH GWX 18V-10 XLOCK (verze bez aku)
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
4 075
Ukázka broušení kovu s bruskou GWX 18V-10 Professional

GWX 18V-10

  • 1x přídavná rukojeť
  • 1x ochranný kryt

Akumulátorová úhlová bruska GWX 18V-10 Professional se systémem X-LOCK poskytuje vysokou úroveň výkonu a zároveň zvýšený komfort ovládání v kategorii 18V nářadí. Hlavní předností této brusky je především nejmodernější upínací systém X-LOCK, který umožňuje rychlou výměnu nástrojů pouhým stisknutím upínací páčky. Nabízená verze je dodávaná bez akumulátoru a nabíječky, které lze dokoupit samostatně a nebo využít z jiného 18V nářadí Bosch Professional.

18V úhlová bruska s upínáním X-LOCK

Akumulátorová bruska GWS 18V-10 je vybavená patentovaným upínacím systémem XLock, které výrazně zvyšuje pohodlí při práci s úhlovou bruskou. Díky bezklíčovému nacvakávacímu systému X-LOCK je výměna příslušenství otázkou pár vteřin.

Kompletní sada bezpečnostních funkcí

Nabízený model 18V úhlové brusky BOSCH je vybavený kompletní sadou bezpečnostních prvků, které zvyšují ochranu obsluhy a zvyšují pohodlí při práci – elektronická brzda (X-Brake), bezpečností spojka (KickBack) nebo vypnutí při pádu na zem.

Kompatibilní s odsávacími kryty Bosch

Nářadí je primárně určeno pro řezání a broušení kovu, kamene nebo betonu a je kompatibilní s nástavci na odsávání prachu GDE 125 EA-T a GDE 125 FC-T a také se všemi akumulátory a nabíječkami ze systému Bosch Professional 18 V.

Možnost natočení převodové hlavy po 90°

Převodovou hlavu úhlové brusky GWS 18V-10 lze otáčet v krocích po 90°. Tím lze dosáhnout toho, že vypínač nářadí bude při zvláštních pracovních situacích vždy v příhodnější poloze pro manipulaci, například pro leváky.

Nadstandardní záruka Bosch (36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení nářadí zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch Professional.