akulevne.cz

BOSCH EasyGrassCut 26 strunová sekačka 280W

Tento kvalitní a levný produkt BOSCH EasyGrassCut 26 strunová sekačka od výrobce s mnohaletou tradicí BOSCH seženete tady a teď právě skutečně levně. Aktuálně v akci od 1 071 Kč. EAN: 3165140961769
BOSCH EasyGrassCut 26 strunová sekačka
Ověřit dostupnost
Značka: Bosch
1 071
Popis produktu

Kabelová strunová sekačka Bosch EasyGrassCut 26 představuje lehkou a dobře ovladatelnou sekačku ideální pro údržbu menší domácí zahrady. Vyžínač je vybavený funkcí poloautomatického nastavení struny, která napomáhá udržet optimální záběr struny a to bez nutnosti ručního nastavení. V případě potřeby flexibilnějšího využití (bez napájecího kabelu) je možné zakoupit také verzi s akumulátorovým pohonem, kterou naleznete pod označením EasyGrassCut 18V.

Vyvážená a lehká konstrukce (2 kg)

Vyvážená lehká konstrukce strunové sekačky BOSCH umožňuje snadné ovládání i fyzicky méně zdatným uživatelům a bez zvýšené únavy. Rychlejšímu sečení napomáhá také širší záběr (26 cm), který umožňuje efektivnější vyžínání.

Poloautomatické nastavení struny

Poloautomatická cívka odvíjí strunu při každém uvolnění spouště, a není tak nutné ručně cívku nastavovat či klepat hlavou sekačky. Zajišťuje optimální délku žací struny pro vyžínání bez přerušování a bez starostí.

Snadné sestavení ve dvou krocích

Strunová sekačka EasyGrassCut 26 se snadno a rychle sestavuje. Pro zahájení provozu stačí jednoduše secvaknou dvě části násady k sobě, navléknout chránič nože a nářadí je připraveno k práci.

Prodloužená záruka až 36 měsíců

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení zahradní techniky možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení zahradní nářadí zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch DIY.