akulevne.cz

BLACK+DECKER BLACK and DECKER GK1000 nůžková pila Alligátor

Kvalitní a oblíbený produkt BLACK+DECKER BLACK and DECKER GK1000 s osvědčenou značkou BLACK+DECKER snadno najdete v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Právě nyní za skvělou cenu 2 749 Kč.
EAN: 5035048142790
BLACK+DECKER BLACK and DECKER GK1000
Ověřit dostupnost
Značka: BLACK+DECKER
2 749

Black and Decker GK1000 je inovativní pomocník pro prořezávání větví a stromků, se kterým vám půjde práce od ruky. Jedná se o elektrickou nůžkovou pilu, jež má ovšem výkon a kvality srovnatelné s řetězovou pilou. Díky malé konstrukci se dostane i do velice špatně dostupných míst v korunách stromů apod. Vzhledem k ergonomickému designu, zcela zakrytému řetězu a rukojeti se zdvojeným spínačem je navíc bezpečný, mimořádně snadno ovladatelný a praktický. Vyzkoušejte revoluční přístroj od značky Black and Decker – elektrickou nůžkovou pilu GK1000, bez které se neobejde žádný zapálený zahrádkář!

Pila GK1000 je vybavena unikátní konstrukcí s velkým řezným výkonem až do průměru větve 100 mm. Masivní čelisti, které jsou ovšem díky speciálnímu patentu naprosto bezpečné, odvedou vždy prvotřídní práci. Jednoduchou údržbu a snadné mazání ocení každý, kdo dává přednost pohodlí a jednoduchému ovládání. Pořiďte si nepostradatelného zahradního pomocníka, se kterým budou vaše stromy vždy perfektní, jako z katalogu a krásné zahradě. Malá, ale šikovná nůžková pila GK1000 od značky Black and Decker na vás čeká na našem webu za příznivou cenu!

Výhody elektrické nůžkové pily Black+Decker GK1000

  • Malá, skladná, praktická konstrukce – dostane se i do těžko dostupných míst
  • Výkon a kvality klasické řetězové pily
  • Pořeže větve průměru 100 mm
  • Bezpečný nástroj díky zakrytému řetězu a speciální konstrukci čelistí
  • Snadná údržba a mazání

Součástí balení

  • řetěz, šroubovák